Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Estrogenolit Bayan Uyarıcı 6 Tablet Hap

Nedir?

Cinsellik her insan içersinde bulunan hayatın vazgeçilmez bir ögesidir. Doğuştan gelen fizyolojik bir içgüdü olmasının yanında hayatın sürmesi ve insanın derininde tespit edilen arzuların doyuma ulaştırılması itibariyle hayatımızda epeyce fazla bir yeri bulunmaktadır. Türkiye gibi kimi ülkelerde cinsellik tabu olarak görülmektedir. Bazı toplumsal kaideler kapsamında yasak olarak ifade edilen cinsellik gerçekte her bireyin içersinde olan ve doyurulması gereken bir gereksinimdir. Cinsellik bağlamında yasaklar ve engeller epeyce fazla olduğunda bazı insanlarda cinselliğe karşı bir çekimserlik oluşmaktadır. Özellikle kadınlar üstünde epey etkili olan bu toplumsal baskı ve dayatmalar cinsel yaşantının meydana gelmesine mani olmaktadır. Kadınların cinselliğe karşı bakış açısı değişmekte ve korku, kaygı ve cinsel isteksizlik durumları ortaya gelmektedir. Kadın, cinselliğini yaşamak istese de bütün bu nedenler ve daha birçok yönden düşündüğünde bunu yapmak istemeyebilir. Cinselliğe karşı bir küsme le karşı karşıya kalan kadınlar da bu durumdan mutsuz olsalar da içsel olarak bir tahrik duygusu hissedemezler. Kadınların yaşamış oldukları bu cinsel isteksizlik durumunu ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış cinsel takviye ürünlerinden bir tanesi olan Estrogenolit Bayan Uyarıcı tablet cinsel isteksizlik durumunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.

Estrogenolit Bayan Uyarıcı tablet cinsel dürtüleri uyandırarak cinsel istek eksikliğinin ortadan kaldırılamasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan bitksel bileşenler sayesinde cinsel yaşama ket vuran cinsel istek eksiliğinin giderilmesinde alternatif ve etkili bir çözüm yöntemidir. Kadınlar üzerinde cinselliğe dair bir arzu yaratarak cinsel yaşamda kaybedilen heyecanın geri kazanılmasını sağlar. Estrogenolit Bayan Uyarıcı tablet ile zevkli ve heyecanlı cinsel ilişkiler yaşayabilmek yeniden mümkün olmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Estrogenolit Bayan Uyarıcı tablet kullanım dozu itibariyle günlük olarak tercih edilmektedir. Dünyada cinsel istek eksikliğinden yakınan pek çok kadının kurtarıcısı olan . Estrogenolit Bayan Uyarıcı tablet kısa bir sürede yaratmış olduğu güçlü etkiler sayesinde cinsel yaşamın renklenmesine katkı sağlar. . Estrogenolit Bayan Uyarıcı tablet cinsel ilişkiden 30 dakika önce kullanılmalıdır. Bol su ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Asitli veya alkollü içecekler ile birlikte tüketilmesinden kaçınılmalıdır. . Estrogenolit Bayan Uyarıcı tablet bitkisel bir gıda takviyesidir. Cinsel istek bozukluğu olan kadınların cinsel dürtülerini uyararak cinsel arzunun yaratılmasını sağlar. Özellikle erojen bölgelere etki ederek orada bulunan sinir uçlarının uyarılmasına neden olur. Böylece kısa bir süre içerisinde cinsel isteğin uyandırılması sağlanır.

Kullanıcı Yorumları

 • Uzun süre baş ettiğim cinsel isteksizlik sorunumdan bu hap sayesinde kurtuldum. Üretici firmaya ve bizlere çok büyük bir emekle bu ürünü bize sunanlara teşekkür ederim.
 • Cinselliğe karşı olan isteksizliğimden bu ürün sayesinde kurtuldum ben de. Kocam artık benden iyice uzaklaşmıştı. Bi akşam oturup bu ürünlerden birini denemeye karar verdik ve bu ürünü sipariş ettik. Gelcek olan kargonun gizliliği önemliydi bizim için 2 tane çocuğumuz var evde, konu komşu var. Kargo gayet gizli şekilde geldi. İçinde ne olduğu belli olmuyordu. Daha sonra ürünün kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için telefonla yetkilileri aradık sağolsunlar çok ilgilendiler. Ben de kocam da bu ürünün yarattığı etkiden çok memnun kaldık. Evliliğimiz sayenizde kurtuldu teşekkür ederiz.
 • Ben bu ürülere çok inanmasam da denemek için sipariş ettim ve kullandım. İlk seferde bile öyle bir etki yarattı ki size anlatamam. Kesinlikle tavsiye ederim. Site yönetimi de çok hassas gizlilik konusunda. Hiç şüpheniz olmasın. Teşekkürler tekrardan.
 • Kız arkadaşımla cinsel hayatımız var ama hep ben istediğimde oluyodu o daha çekingen bu konuda. O yüzden bu ürünlerden birini denemek istedik ve bu hapı sipariş ettik. Harbiden çok etkili oldu. Artık ben değil o istiyo hep J

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

2 Yorum

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba.Estrogenolit Bayan Uyarıcı 6 Tablet Hap ile Japani F Kapsül Uyarıcının fiyatlarını öğrenebilirmiyim?
  Teşekkürler.
  Kolay gelsin.

  1. Mehmet bey merhaba,

   Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası gönderir misiniz? Müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçerek fiyatlarını öğrenmek istediğiniz ürünlerle ilgili bilgi aktarımında bulunsunlar.

Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Adınız (gerekli) : Epostanız (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli © 2018
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli