Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Ebu Buhari Mantar ve Nasır Spreyi

Ebu Buhari Mantar ve Nasır Spreyi

 

Ebu Buhari Spreyi nedir?

Ayaklarda meydana gelen bir mantar hastalıklarına. Genelde sporcularda sıklıkla görülen bir sorun olduğundan bazı bölgelerde atlet ayağı olarak da duyulan. Ayak mantarı sorununa sebep olan cilt mantarı, nemli ortamlarda yaşayan ve banyoların, ortak kullanılan eşyalar,ortak kullanılan alanlar, aracılığıyla kolay bir şekilde yayılabilir.

Dermatofitler (Trichophyton rubrum, T. mentagrophytes, veya Epidermophyton floccosum) diye anılan mantarların oluşturduğu enfeksiyon türüdür.Vücudunuzda birçok mantar ve bakteri bulunmaktadır.Fakat hepsi hastalık veya enfeksiyona sebep olmadıklarından onlardan haberdar olmayız. Uygun ortamlarda hızlıca çoğalarak, enfeksiyona dönüşürler. Ayak mantarı  çok sıklıkla görülen bir cilt hastalığıdır.Çocuklarda pek görülmez.Genelde ergenlik çağından çıkmış bireylerden yaşlı insanlara kadar görülmektedir.

Diğer mantarlarda enfeksiyonları ile birlikte görülebilirler. Ayak mantarı ve beneri enfeksiyonlara tinea enfeksiyonları denmektedir. Saç,tırnak ve dış deri de yaşayabilirler.

Ebu buhari spreyi ise bu mantarlara ve nasırlara karşıt olarak üretilmiş bir spreydir.Bu spreyi kullandığınızda zamanla mantar ve nasıların cildinizi terk ettiğine şahit olacaksınız.

Ebu buhari spreyinin faydaları nelerdir?

Cildinizde bulunan mantar ve nasır gibi birçok problemi çözmenize en kolay şekilde yardımcı olacak ürünlerdendir.

Cildinizi mantar ve nasırdan arandırıken aynı zamanda rahat ve ferah bir hissiyat kazanmanıza yardımcı olacaktır.Geçtiğimiz günlerde birçok yerde duyulan bu sprey çok etkili ve memnun kalma oranı yüksek olan üründür.Çok da pahalı bir fiyatı olmaması ile birlikte kullanıcılarına sunduğu fayda karşılığı hasta için çok iyi bir fırsattır.

Ebu Buhari Spreyi  Nasıl Kullanılır?

Cildinizi spreyi kullanmadan önce güzel bir şekilde yıkayarak kurulayın.Kuru ve temiz olsun.Spreyi sorunuzun bulunduğu bölgeye bir kaç fıs sıkarak güzel bir şekilde hem masaj hemde ovalama yöntemi ile cildinize yayabilirsiniz.

Ebu buhari spreyi kullanıcı yorumları:

Ayaklarımın kokusu yüzünden misafirliğe gidemez olmuştum.Ve fark ediyorum ki ailemde bu kokudan rahatsız oluyor,çevremdeki herkes rahatsız oluyor.Bende ebu buhari spreyini görmüştüm ve deniyeyim dedim denedim ve cidden ilk haftada düzenli kullanma ile burunla 🙂 fark edilir bir gelişme olduğunun farkına vardım.Daha sonra uzun bir süre kullanmaya devam etmiştim artık ayaklarım kokusunu kaybetmeye başladı.Eve geldiğimde ayakkabıyı çıkarır çıkarmaz ayak kokusu sarmıyordu etrafı.Alıp kullanmanızı öneririm cidden faydalı bir ürün.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Adınız (gerekli) : Epostanız (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli © 2018
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli