Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Çay Ağacı Yağı

İndir kaldır açıldı ! indir kaldir

 

Çay Ağacı Yağı Nedir?

Çay Ağacı Yağının ana vatanı Avustralya dır. Çay ağacının yapraklarından elde edilmektedir.  Avustralya’nın  kıyılarında yetişen bu ağacın boyu neredeyse yaklaşık 2 metreye kadar ulaşmaktadır. Uzun yıllardan beri  bu bölgedeki yerliler tarafından sıksık  kullanılmıştır. Müthiş kokusu ile efsaneleşen çay ağacı yağının bitkisel adı ise;  melaleuca alternifolia dır. 18. yy da keşfedilen bu çay ağacı yağı Kaptan Cook Yeni İzlanda’ya ilk kez ayak  bastığı zaman  bu bitkinin yapraklarını da çay olarak demlediği için  çay ağacı yağı olarak da bilinmektedir.

Çay Ağacı Yağı Faydaları Nelerdir?

 • Çay ağacı yağı, antibakteriyel ve antiviral özelliklere sahip olduğu için vücudumuzu  virüs ve bakterilerden uzak tutar. Ve bu sayede bizi hastalıklardan korumuş oluyor.
 • Akne ve sivilce oluşumunu engeller ve yüzümüzde olan sivilce ve akneleri ise  yok eder.
 • Aynı şekilde sivilce izlerinin de yok olmasına yardımcı olmaktadır.
 • Sinek ve böcek sokmalarında ki kaşıntı ve kızarıklıkların çabucak geçmesini sağlamakla beraber istenmeyen şişlikleri de indirmeye yardımcı olur.
 • Çay ağacı yağı ile buhar banyosu yapılırsa; soğuk algınlığı, grip, nezle, bronşit, kesilmeyen öksürük ve burun tıkanıklığı gibi klasik kış hastalıklarına çare olur.
 • Antiviral özelliğe sahip olduğu için virüs kaynaklı en yaygın sorun olan uçuğun hızlı bir şekilde iyileşmesinde önemli rol oynamaktadır.
 • Ağız ve diş sağlığına katkı sağlayıp diş eti iltihaplanmalarına ayrıca ağız içinde ki  oluşan iltihaplı yaralara da iyi gelmektedir.
 • Saç derisinin kuruluğu ve ona bağlı olarak ortaya çıkan kepek sorununun çözümünde  önemli rol oynayan çay ağacı yağı, saç sağlığı açısından önemli bir yeri vardır.
 • Tırnak batması gibi nedenlerle oluşan iltihaplanmalara karşı olumlu etkiler göstermektedir.
 • Çay ağacı yağı bir antifungal olduğu için; ayak mantarı hastalığına iyi gelmektedir. Böylelikle daha rahat ve yumuşacıkk bir ayak yapısına sahip olabilirsiniz.
 • İçerdiği zengin değerler sayesinde cildi yumuşatmakla kalmayıp cildi güzelleştirir. Böylelikle cildinizin yaşlanmasını engellemiş olup daha genç bir görünüme sahip olmuş olursunuz.
 • Vajinal enfeksiyonları önleme de birebir şifa kaynağıdır.
 • Kabakulak, su çiçeği, kızamık gibi hastalıklarda kolay iyileşmeye yardım eder.
 • Ter gibi kötü koku oluşumunu engeller. Ter kokularına karşı hindistan cevizi yağı ve karbonat ile karıştırılarak deodorant gibi kullanılabilir. Aynı zamanda ayakkabılardaki kötü koku oluşumu için limon yağı ile karıştırılarak ayakkabılara uygulanır.
 • Yaranın enfeksiyon kapmasını önler. Yara izlerinin geçmesine yardım eder.
 • Tüberküloz tedavisinde kullanılabilmektedir
 • İç bakteriyel enfeksiyonlara iyi gelir. Böylelikle  mide, kolon, bağırsak, idrar yolları ve boşaltım sisteminde  bakteriyel enfeksiyon oluşumunu engeller.

 

 

ÇAY AĞACI YAĞI NASIL KULLANILIR?

Nasıl kullanacağınız ise; kullanacağınız bölgeye göre farklılık göstermektedir.

Örneğin, cildinizde oluşan sivilce, akne ya da çıban gibi bir soruna çay ağacı yağı uygulayacaksanız önce uygulayacağımız bölgeyi güzelce temizlemeli ve ondan sonra sürmemiz gerekmektedir.

Ayak mantarı tedavisi için; çay ağacı yağını belli bir ölçüde doğrudan mantarlı bölgeye sürerek uygulayabileceğiniz gibi ayaklarınızı soktuğunuz bir suyun içine; çay ağacı yağından yaklaşık olarak 5-6 damla kadar damlatıp ayaklarınızı 20 dakika kadar suyun içinde bekletmeniz yeterli olacaktır.

Grip, nezle, soğuk algınlığı, öksürük, bronşit ve burun akıntısı gibi sorunlarla mücadele etmek için; çay ağacı yağıyla buhar banyosu yapmanız daha uygun olacaktır. Buhar banyosu için genişçe bir kabın içine kaynattığınız suyu döktükten sonra, üzerine yine yaklaşık 5-6 damla kadar çay ağacı yağını damlatıyorsunuz. Ardından kafanızın arkasına havlu koyuyor ve suyun yükselen buharını burnunuza çekiyorsunuz. Bunu en az yaklaşık 5-6 defa tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

Diş eti iltihaplanması ya da ağız içinde oluşan iltihaplı yaraların iyileşmesi için; yarım su bardağı suya yakalaşık olarak 2 damla kadar çay ağacı yağı damlatın ve gargara yapın. Ancak dikkat edin karışımı asla yutmayın. Aksi taktirde istenmeyen sonuçlar elde edebilirsiniz.

Son olarak, saç ve deri sağlığınızı desteklemek ve kepek sorunundan kurtulmak adına ise; saçlarınızı duruladığınız suyun içine birkaç damla çay ağacı yağını damlatıyoruz. Çay ağacı yağı ile karıştırdığınız suyu kullandıktan sonra temiz suyla saçlarınızı son bir kez durulamanız yeterli olacaktır.

YORUMLAR

 • Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullandım. Saç dökülme sorunum azaldı.
 • Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler web sitesi sayesinde beklemeden teslim aldım.
 • Çok güzel bir bitkisel şifa kaynağı.Kayınvalidemin önerisiyle aldım harika geldi.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Vega

  Siz de internet sitemiz üzerinden siparişinizi verdiğiniz takdirde Vega 1 iş günü içerisinde kargoyla sizlere gönderilecektir. Kargocunun bilmemesi açısından içeriğinin bilgileri kolinin dışında paylaşılmayacaktır. Bu tarz bir problemle karşı karşıya kalmayacaksınız. Bundan emin olabilirsiniz. Her zaman istediğiniz sonuçları alabiliyorsunuz. Şunu da bilmek gerekir ki tüm dünyada milyonlarca erkek tarafından kullanılmaktadır. Son yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki, dünyanın %80’i ereksiyon konusunda problemler yaşamaktadır. Bu yüzden de gereken hassasiyet gösterirken istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sizler için her türlü ayrıntının düşünüldüğü müşteri hizmetlerimizden gereken tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylece çok kolaylıkla sonuç alma şansınız olacaktır.

  Vega Detayları

  Elbette ki dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında kullanımı hakkında bilgiler vermektedir. Bunun hakkında bilgi vermek gerekirse Vega 100 günde bir kez kullanılması gerekir. İlişkiden 20 dakika ile 30 dakika önce atılması tavsiye edilmektedir. Bol suyla tüketildiğinde hızlı bir şekilde vücutta hareketlenme yapar. 24 saat boyunca etkisini kaybetmeyeceksiniz. Böylece sizler de 24 saat boyunca hiç bir şekilde performansınızın düşmediğini harika işler yaptığımızı göreceksiniz. Gerçek anlamda da erkeklerin dost olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Vega Kullanımı Detayları Nelerdir?

  Vega 100 mg tabletler halinde sizlerle buluşturacaktır. Çok basit bir şekilde kullanılmaktadır. Sizler de siparişinizi verdiğiniz takdirde 1 iş günü içerisinde kargoyla gönderilecek ve sizlere ulaştırılacaktır. Kargo içerisindeki bulunan malzeme ile ilgili her türlü bilgi verilmektedir. Kullanımı sırasında sizlere de bol su ile tüketirseniz hızlı bir şekilde vücudunuzda hareketlenmenin olduğunu hissedeceksiniz.

  24 saat içerisinde istediğiniz kadar cinsel ilişkiye girebilecek ve inanılmaz bir performans göstereceksiniz. Gerçek anlamda muhteşem bir performans göstermek için sizler de hemen bir Vega hap sipariş edebilirsiniz. Gerek günlük yaşantımızdaki sıkıntılar gerekse hep farklı problemler

Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Adınız (gerekli) : Epostanız (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli © 2018
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli