Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Bvlgari Blv Femme Bayan Parfümü

Nedir?

Kadınlar bakımlı olmayı ister, sever. Etrafındaki kişiler tarafından ilgi görmesi hoşuna gider. Kadınların yapısında beğenilme içgüdüsü bulunmaktadır. Kimi güzelliğiyle kimi çekiciliğiyle kimi de becerileriyle ön plandadır. Etraftaki erkekler tarafından kendine güvenen kadınlar her zaman çok daha fazla ilgi çekmiştir. Bir ortama girdiğinde saçlarını savurup şöyle nahoş bir bakış atar kadın ve naif naif yürümeye başlar. Ancak kadınların bu izlenimi yaratmada kullandıkları tek yöntem duruşları, bakışları, saçları, makyajı değildir. Kadınların gizli silahı olan parfüm de çekiciliklerinde oldukça etkilidir. Parfümlerin insanlar üzerinde etkileyici bir izlenim bıraktığı kanıtlanmıştır. Dünyadaki her insan istisnasız parfüm kokularından etkilenir. Kişilerin kendine özgü oluşturuduğu parfümlere imza parfümler denir. Uzun süre o kişiyle bütünleşmiş parfümler artık o kişilerin söz gelimi imzasıdır. Geçtiği her sokak, yürüdüğü her yol, bulunduğu her ortamda o parfüm kokusu ile başkalarının aklına kazınır ve o koku her duyulduğunda akla o kişi gelir. Kadınların gizli silahı bu imza parfümlerdir. Parfüm kokuları her tende farklı etki gösterir. Kiminde çiçek kokusu ağır basarken kiminde vanilya kokusu ağır basar. Bu nedenle parfüm kişiselleştirilebilir.

Bvlgari Blv Femme Bayan Parfümü kadınların yeni imzası olmak için tasarlanmıştır. Yoğun kokusu, etkileyici kıvamı, baştan çıkarıcı etkisi ile etrafınızdaki herkes tarafından cazinbe merkezi haline geleceksiniz. Bvlgari Blv Femme Bayan Parfümü eşsiz kokusu, modern tasarımı ve sofistike havasıyla ışığıyla girdiği her ortamı aydınlatan kadınlar için özel olarak üretilmiştir.

Nasıl Kullanılır?

Bvlgari Blv Femme Bayan Parfümü temiz bir ten üzerine veya kıyafetlerin üzerine tek br sıkım şeklinde kullanılmaktadır. Özel formülü sayesinde kıyafetlerinizde de teninizde de 24 saate varan süreyle kalıcılığını koruyacaktır. Boyun, bilek, kulak arkası ve göğüs bölgesine sıkıldığında kalıcılığı çok daha fazla olmaktadır. Ağırlık olarak bu bölgeler üzerinde kullanılması önerilmektedir. Bvlgari Blv Femme Bayan Parfüm her cilt tipi için uygundur. Sizin teninizde sizin ten kokunuz ile birleşerek eşi benzeri olmayan bir koku ortaya çıkarmaktadır. Tamamiyle size ait olan bu koku sizin hayattaki en güzel imzanız olacaktır. İçerdiği çiçeksi kokular ile çevrenizde bulunan herkes ilkbahar esintilerini yakalayacak, alt notalarda bulunan hafif odunsu kokular ile ise çekiciliğinizi ve cazibenizi konuşacaklar.

Kullanıcı Yorumları

  • Marka ve ürün daha önce kullandığım bir parfümdü. Fiyatının uygun olduğunu görünce fırsatı kaçırmak istemedim ve aldım. Ertesi gün teslim edildi. Kokuyu beğenenler kaçırmasın derim.
  • Ürün elime kısa sürede geldi. İlk defa kullanıyorum kokusu tek kelimeyle harika. Diğer sitelere göre fiyatı çok uygun herkese tavsiye ederim.
  • Normalde parfum denemeden alınmaz. Tene, mevsime beğeniye göre kriterleri vardır. Ama burada buradan eşime hediye olarak aldım. Fiyat performans olarak cok iyi. Kokusu da inanılmaz kalıcı.
  • Tam da kendime imza bir parfüm arıyorum derken bu parfümün açıklaması ile karşılaştım. Neden olmasın diye satın aldım. Gerçekten harika bir kokusu var ve açıklamada yazdığı kadar da kalıcı. Tek bir kez sıktığınızda 1 gün boyunca üzerinizde kalıyor. Ben dolabımın içine sıkıyorum kıyafetlerimin üzerine de siniyor ve uzun süre kalıyor. Fiyatı da gayet uygun, düşünüyorsanız alın derim. Teşekkürler
  • Hızlı şekilde elime geldi ve gönderilen kargo çok sağlam paketlenmişti. İnternetten parfüm alırken hep bu konuda tereddüt ederek alırım genelde de kırılır ya da dökülür. Düzgün iş yapan yetkililere teşekkür ederim

Ben bu parfümü ilk bi mağazada görmüştüm ve çok pahalıydı o zaman kokusuna bayılmıştım ama alamamıştım. Sonra bu sitede denk geldim çok daha ucuza ve hemen sipariş ettim. Sipariş verirken biraz kaygılarım vardı doğrusu ama sipariş çok kaliteli geldi. Ne kırılmış ne dökülmüş. Verdiğim para boşa gitmedi. Teşekkür ederim.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Adınız (gerekli) : Epostanız (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli © 2018
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli