Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Blackspade Body Control Kadın Sıkılaştırıcı Korse

Blackspade Body Control Nedir?

Kadınların baş düşmanı olan selülitler ve fazla kilolardan kurtulmak spor ile kurtulmak mümkün olsa da daha kısa vadeli çözümler de yok değildir. Kısa zamanda zayıf görünmenizi sağlayan korseler sayesinde hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilmeniz mümkündür. Bu işin en sağlıklı kısmı spor ve diyet olsa da korseler ile de sıkılaşmak mümkündür. Korse vücudumuzu sararak daha ince görünmemize yardımcı olmaktadır. Günümüzde üretilmiş milyonlarca korse olsa da korse seçimi yaparken en önemli faktör korsenin kumaşının nefes alabilen bir yapıda olmasıdır. Aksi takdirde vücutta sivilce ve tahriş oluşumuna neden olabilmektedir. Korseler vücudumuzu olduğu gibi sarar. Bu özelliği ile sıkılaşma konusunda da öncüdür.

Blackspade Body Control Kadın Sıkılaştırıcı Korse yüksek şekillendirme özelliği olan pamuk-modal kumaş ile üretilmiş, kadınlar tarafından en fazla tercih edilen şekillendirici korsedir. Piyasada bulunan diğer korselere oranla nefes alan kumaşı sayesinde gün boyunca rahatsızlık hissetmeden kullanabilmek kolaylığı sağlar. Blackspade Body Control Kadın Sıkılaştırıcı Korsenin tüm vücudu saran yüksek sıkılaştırma etkisi, vücudunuzu ince gösterirken sarkan bölgelerinizin sıkılaşmasına da destek olur. Lazer kesim ve flok uygulaması ile çoğu korseden ayrı olarak kıyafetlerinizin altında iz göstermez ve kayma yapmaz. Kullanım bakımından oldukça rahattır ve cildin hava almasına müsaade eder. Blackspade Body Control Kadın Sıkılaştırıcı Korse karın, kalça, bel ve basen bölgesinde en az 1 bedene kadar incelme sağlar. Karın bölgesinde özel kesim kısmı ile ekstra incelme desteği vardır. Yüksek belli ve paçalı olması bakımından tüm vücudunuzu sarar ve vücudunuzun görünümünü eşitler. Tüm beden ölçüleri için uygun formda bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların kıyafet tercihleri açısından kolaylık sağlar. Blackspade Body Control Kadın Sıkılaştırıcı Korse  vücudunuzu şekillendirirken pamuksu yüzeyi sayesinde cilt tahrişlerini önler. Gün boyu kusursuz bir görünüm sunan Blackspade Body Control Kadın Sıkılaştırıcı Korse ile rahatlıkla dilediğiniz kıyafeti giyebilir ve dilediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Blackspade Body Control Nasıl Kullanılır?

Blackspade Body Control Kadın Sıkılaştırıcı Korse normal bir kıyafet gibi giyilerek kullanılmaktadır. Tün vücudunuzu kaplar ve eşit oranda incelme ve sıkılaşma sağlar.

İçeriği

%83 Pamuk ve %17 Elastan içermektedir. Pamuklu kumaş olmasından  dolayı kolay nefes alır ve hava geçişleri yaratarak cilt üzerinde tahriş oluşmasını önler.

Blackspade Body Control Nereden Satın Alabilirim?

Size özel sunduğumuz ödeme yöntemlerinden tercihen size uygun olanı seçerek sepete attığınız bu ürünü satın alabilirsiniz. Satın alma sonucu en kısa sürede ürününüz kargoya verilip, adresinize ulaştırılacak.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Adınız (gerekli) : Epostanız (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli © 2018
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli