Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

BabyLiss Curl Secret

BabyLiss Curl Secret Nedir?

BabyLiss Curl Secret saçlarınıza bukle şekli kazandırmanıza yarayan bir saç maşasıdır.Bu saç maşası Dünyanın ilk otomatik saç maşası olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır.Aynı zamanda patentli olarak AUTO CURL teknolojisine sahip olduğundan hızlı ve zahmetsiz olarak kısa bir sürede uzun süreli dayanıklı buklelere kavuşacağınızı iddia eden bir sisteme sahip.

Kullanışlı ve rahatlığı ile diğer maşaların da yapamayacağı kadar hızlı ve aynı zamanda başarılı bukleler yapmanıza yardımcı olur.Ayrıca değişebilen 2 adet özel başlığa sahiptir.Kontrolü ise sizin elinizde.İstediğiniz ısı ayarı veya farklı boyutlarda ve sıklıklarda bukleler yapmanızı sağlayacak bir özelliğe sahiptir.

Bu başlıklar  25mm ve 35mm olarak değişebilen başlıklardır. İki farklı ısı ayarına sahip ve yön değiştirme özelliği bulunmakla birlikte farklı kalınlıkta,sıklıkta ve istediğiniz yönde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Saçınızda elektriklenme sorununa iyonik fonksiyonu ile çözüm üretilmiştir. Seramik fonksiyonu, anında pamuk gibi ve parlak,doğal saçlara sahip olmanıza imkan tanır.

BabyLiss Curl Secret Nasıl Kullanılır?

Saçınızı şampuanlayarak kullanım öncesi yıkayın ve bir havlu ile kurulayın.Daha sonrasında BabyLiss Curl Secret maşanızı fişinize takın.İstediğniz ısı ayarını ayarlayın.Daha sonrasında ise istediğiniz başlığı seçerek maşanızın ucuna takın.Farklı kalınlıklarda ve farklı sıklıklarda buklelere sahip olmak için saçınıza uygulamaya başlayın.Bu  işlemin sonunda harika buklelere sahip olacaksınız.

BabyLiss Curl Secret  Kullanıcı Yorumları:

Ürünü uzun zamandır kullanıyorum.Bu ürünü kuaförümde görmüştüm ve kuaförümün tavsiyesi ile almıştım.Aldığıma hiç pişmanmıyım diye soracak olursanız elbette pişman değilim diğer saç maşalarının aksine saçıma çok güzel şekiller vermeme yardımcı oluyor.Düğünlere giderken,toplantılara giderken,ve en önemlisi ise iş görüşmelerine giderken harika bir saça sahip olmak isterseniz almanızı öneririm.

 

Ürünü ilk çıktığından bu yana kullanmaktayım ve hiçbir şikayetim olmadı.Farklı başlıklar olması çok iyi oldu benim açımdan saçım kısa olduğu için her başlık güzel şekiller yaratmıyordu saçımda bu ürünün farklı başlıkları sayesinde saçıma özgürce istediğim görünümü verebiliyorum.

Harika bir ürün gerçekten emsallerine göre çok başarılı hızlı kargo ile gelmesi beni çok mutlu etti kargo beklemek zorunda kalmadım çok teşekkürler.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli

Adınız (gerekli) : Epostanız (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli © 2018
Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli Vega 100 Mg Hap 19 TL - Prezervatif Hediyeli